To stuprocentowa kobieta, która zna swoje potrzeby. Jest bardzo wymagająca, ale mimo to, kiedy mam coś dla niej zrobić, rzucam wszystko, bo lubię z nią pracować. Pierwsze zderzenie z Kasią miałem przy płycie Antidotum. Kasia Kanclerz wymyśliła wizerunek artystki, przygotowałem szkice, spotkałem się z Kasią twarzą w twarz i wiedziałem, że mogę te szkice wyrzucić. Wiedziałem, że te rzeczy są nie dla niej, że ich nie włoży. Dopiero wtedy poczułem ją, zobaczyłem, jaką ma energię, i mogłem zacząć pracować. Muszę poznać osobę, dla której szyję.
Michał Starost, projektant

Ostatnio pozytywnie nastraja mnie muzyka Kasi Kowalskiej, ostatnio nowa płyta. Byłam na jej koncercie w Warszawie, można powiedzieć, że jestem od tej pory taką prawie jej fanką. ...Myślę, że ja jeszcze muszę na to sporo zapracować aby dorównać takim artystom jak Kasia Kowalska.
Alicja Janosz, piosenkarka

Kasia Kowalska - temperament 10, możliwości wokalne 9, osobowość 3.
Kuba Wojewódzki, dziennikarz

Wielu artystów młodego pokolenia już zaistniało i wielu mnie interesuje, jak choćby Kasia Kowalska, która wystąpiła w dzisiejszym spotkaniu.
Czesław Niemen, wokalista

Jak Pan Bóg lepił ludzi, to glinę na nas wziął z jednej garści. Rozumiemy się doskonale, jesteśmy przyjaciółmi. Nikt nie uśmiecha się tak często jak Kowalska... Uwielbiam na nią mówić "Promyczku". Kiedyś przyjechała do Stanów, a ja już tam na nią czekałem. Organizatorzy chcieli zapewnić super przyjęcie - zamówili dwóch chłopaków z Harleyami, obwozili ją po okolicy, kręcili podczas jazdy na video - ekstra pogoda, czad - dzień dobry, Ameryko. Przyjeżdżam nieco spóźniony, a ona z miną taką, jakby mnie miała zaraz zabić mówi: Cześć. Co tak późno?! Ogólnie - entuzjazm trzeba z niej wymuszać dowolnymi metodami: od kar cielesnych po cukierki.
Wojtek Pilichowski, basista

Moje kochanie nie lubi być manipulowane, a wydawało jej się, że ja nią manipuluję. (...) Kasia ma taki charakter, że cały czas jej się wydaje, że wszyscy ją chcą oszukać albo są źle do niej nastawieni. (...) A Kasia jest bezpośrednia. Jeżeli ktoś ją drażni, mówi o tym prosto z mostu. (...) Kiedyś nie mogłem zrozumieć, jak można przynosić kłopoty z pracy do domu. Miałem pretensję, że nie potrafi się wyłączyć i ciągle przeżywa, że ktoś ją oszukał, rozdrażnił, coś złego jej powiedział.
Darek Romańczyk, biznesmen


BIOGRAFIA

KALENDARIUM

OD KASI

O KASI

NAGRODY

EUROWIZJA 1996

NOCNE GRAFFITI

FANCLUBYall rights reserved.
designed by Gabra 2010