10.02.2010 - Koncert Depeche Mode
W łódzkiej Arenie już gor±co! Wła¶nie skończył grać support, a Depeche wchodz± planowo o 21:00. Z tego, co na setli¶cie widziałam, program jest ciekawy, nie zabraknie ulubionych hitów! Koncert ogl±dam dzięki uprzejmo¶ci livenation.pl :)
¬ródło: strona oficjalna


10.02.2010 - Pożegnanie...
Po kilkunastu latach (z przerwami :)) współpracy, wspólna droga muzyczna z Wojtkiem Pilichowskim rozeszła się. Z uwagi na nasz± dług± znajomo¶ć, jej wzloty i upadki, wyjazdy, balangi, trzeĽwienia i setki fantastycznych chwil, przeżytych wspólnie, chciałam mu oficjalnie podziękować za wszystko i życzyć samych sukcesów!!!
Dziękuję!
Trutka
¬ródło: strona oficjalna


27.06.2008
Zdecydowałam się na pami±tkow± sesję "z brzuchem" dla kolorowej gazety. Fotki będ± okraszone krótkim wywiadem. Zdjęcia zrobili Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek.
Te, które nie zostały wykorzystane, postaram się niedługo wyszarpać i umie¶cić na stronie.
Pozdrawiam wszystkich, mama Kasia.

¬ródło: strona oficjalna


8.06.2008
Wczoraj w Stodole był wyj±tkowy koncert, miałam przyjemno¶ć na nim być. Bob Dylan - legenda, chyba jedna z najważniejszych postaci muzyki. Przypomniało mi się, kiedy w 1994 roku był w Polsce po raz pierwszy - miałam okazję zagrać przed nim dwa koncerty - w Warszawie i Krakowie. Cóż, siedz±cy obok mnie Z. Hołdys kołysał się cały koncert - trudno się dziwić, bo zespół grał na prawdę dobrze (w 6-osobowym składzie)! Zagrane na koniec "Like a Rolling Stone" rozgrzało najbardziej...
Jedno jest pewne - warto było czekać na ten wieczór!
Pozdrawiam, Kasia.

¬ródło: strona oficjalna


21.05.2008
Wła¶nie wróciłam z P.J. Harvey - warto było znaleĽć się w Warszawie!
Koncert, mimo iż występowała sama, ¶wietny. Żadnej zbędnej scenografii, żadnych bogatych ¶wiateł - za to bogactwo jej głosu dominowało w Sali Kongresowej, wypełnionej chyba po brzegi aż miło.
No cóż... niektórzy wybrali Lige Mistrzów... Pozdrawiam, K.

¬ródło: strona oficjalna


31.01.2008
Zagrali¶my dzi¶ w Rzeszowie w ramach 16 finału Wielkiej Orkiestry ¦wi±tecznej Pomocy. Podczas koncertu nabyłam licytowany bębenek z podpisami mojego zespołu i moim.
Po koncercie trafił on w ręce Radka Owczarza jako urodzinowy prezent. Radkowi wszystkiego najlepszego - w końcu masz 30 lat ;)
Pozdrawiamy!

¬ródło: strona oficjalna


01.07.2007 - Koncert Barbry Streisand c.d!
Wczoraj był dla mnie wielki dzień. Mimo tego, że poci±g się spóĽnił, a samochód popsuł - dotarłam na miejsce. Koncert rozpocz±ł się tuż po godzinie 20:00, a skończył chyba po 23ciej - nie wiem. Barbra za¶piewała ponad 20 wspaniałych utworów, m.in. "Evergreen", "Funny girl", "My man", "The way we were", "People"...
Przyznaję, że łza popłynęła mi w drugiej cze¶ci koncertu przy "Papa can You hear me?" i "You don't bring me flowers". Jej głos to wielki dar. Nie muszę pisać, że owacjom nie było końca (prawie po każdym utworze były standing ovations) i nie ma czemu się dziwić - przed takim wykonaniem nie jeden padłby na kolana.
Jestem szczę¶liwa, że przeżyłam ten wieczor z Barbr± Live. Nigdy nie wierzyłam, że to będzie możliwe. Pozdrawiam rodaków z poci±gu - czekam na Wasze zdjęcia!
Kasia.
PS: Żeby nie było tak spokojnie, to już w ¶rodę, też w Berlinie, Queens of the Stone Age... ;)

¬ródło: strona oficjalna


30.06.2007 - Koncert Barbry Streisand
Wła¶nie zakończyła się pierwsza czę¶ć koncertu Barbry Streisand. Powalaj±ca perfekcja wokalna! Niewiarygodna atmosfera 18 tysięcy ludzi, owacje na stoj±co! I Ona z poczuciem humoru i talentem, którego można tylko pozazdro¶cić...
Kasia

¬ródło: strona oficjalna


14.06.2007 - Dziękuję
Dziękuję wszystkim za pamięć i życzenia urodzinowe!
Pozdrawiam
K.

¬ródło: strona oficjalna


04.06.2007 - Barbra Streisand
30 czerwca spełni się moje marzenie - BARBRA STREISAND na żywo w Berlinie!!! Mam już bilet - to będzie niesamowite przeżycie, Barbra wyst±pi na żywo wraz z 58 osobow± orkiestr±!!!
Wcze¶niej, 13 czerwca, urodziny spędzam na Linkin Park i Pearl Jam, a już dzi¶ wchodzę do studia i rozpoczynam prace nad now± płyt±.
Pozdrawiam,
KK

¬ródło: strona oficjalna


08.05.2007 - Queens of the Stone Age c.d.
Ufff, już się odzywam po koncercie. W sali było około 400 osób, QotSA zaczęła od numeru promuj±cego nowy album "Era Vulgaris" - "Sick sick sick". Przez najbliższe pół godziny grali materiał z nowej płyty, potem oczywi¶cie "Little sister", "Go with the flow", "Burn the witch"...
Chociaż mogłabym ponarzekać na nagło¶nienie, to koncert był ¶wietny, ¶wietnie za¶piewany i zagrany. Co tu dodać, rzeczywi¶cie jest inny skład, ale nie czuć tego w ogóle. Po koncercie udało mi się spotkać zespół. Ufff, ten Joshua jest nieprawdopodobny! Warto było tłuc się poci±giem, żeby go zobaczyć live i u¶cisn±ć mu rękę!!!
Pozdrawiam,
K.K.
PS: W galerii kilka zdjęć.

¬ródło: strona oficjalna


05.05.2007 - Queens of the Stone Age
Pochwalę się, że jadę na mój ulubiony band - QotSA (Queens of the Stone Age). Już jutro będę się pocić podczas jedynego koncertu w berlińskim Columbia Club! Zaczynamy o 21!
Tak bardzo chciałam zobaczyć Joshua Homme i jego nowy line-up na żywo! Wygl±da na to, że się uda! Dla zainteresowanych dodam, że będ± grali kawałki z nowej płyty "ERA VULGARIS", ale i nie tylko... Uff, to na razie tyle, napiszę co¶ po.
Pozdrawiam serdecznie,
Kejsi

¬ródło: strona oficjalna


20.04.2007 - To jest straszne...
Obejrzałam fragmenty programu o targu zwierz±t. O tym, jak się je traktuje, o tym m.in. w jaki sposób s± kopane przez ludzi, bo chwiej±cymi się nogami nie potrafi± wej¶ć do samochodu na rzeĽ.
Ja nie płaczę, ja ryczę... słysz±c komentarze tych strasznych ludzi, że "jak wieziemy jabłka w torbie, to nie martwimy się, że je obijamy o kolana, więc o co ten cały harmider...". Cieszę się, że kto¶ próbuje to zmienić, że robi się o tym programy... że s± w¶ród nas ludzie, którym nie jest to obojętne. Uczmy Kochani nasze dzieci wrażliwosci, przytulajmy je. Wpajajmy, że zwierzęta czuj±!!! Kochajmy je!!!
Dzi¶ nie spałam długo...
Kasia

¬ródło: strona oficjalna


5.03.2007 - www.michaelhutchenceinfo.com
W Londynie, przy okazji mojego koncertu (wrzesień ubiegłego roku) spotkałam Ricky'ego, webmastera strony po¶więconej Michaelowi Hutchence'owi. Był tak miły, że wrzucił nasze zdjęcie na stronę.
www.michaelhutchenceinfo.com/kasiakowalska.htm
Pozdrawiam,
Kasia

¬ródło: strona oficjalna


5.03.2007 - Odszedł Tadeusz Nalepa
Mówiono o nim "legenda polskiego bluesa". Chorował długo, miał kłopoty z układem trawiennym. ¦piewał: "Żegnaj mała, już odchodzę w otchłań snu". Zmarł w niedzielę, 4 marca.
Odszedł wspaniały człowiek. Na zawsze pozostanie w naszych sercach.

¬ródło: strona oficjalna


28.01.2007 - Olimpiada z RMF FM
W ten weekend (27-28 stycznia) byłam na olipiadzie z RMF FM w Zakopanem. Dzi¶, po dwóch latach zjechałam na nartach i było fantastycznie! Wkrótce zamie¶cimy kilka zdjeć. Pozdrawiam wszystkich!
Kasia

¬ródło: strona oficjalna


11.10.2006 - Polska gola!
Polska pokonała Portugalię 2:1 w meczu grupy A eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy! Serdeczne gratulacje i podziękowania dla naszej reprezentacji!
¬ródło: strona oficjalna


9.10.2006 - Marek Grechuta nie żyje
Marek Grechuta - piosenkarz i kompozytor, wykonawca przebojów "Dni, których nie znamy", "Będziesz moj± pani±", "Niepewno¶ć" - zmarł dzi¶ w Krakowie w wieku 60 lat.
Żegnamy Wielkiego Polskiego Artystę... na zawsze pozostanie w naszych sercach...

¬ródło: strona oficjalna


27.09.2006 - Relacja ze studia...
Dzi¶ nagrywali¶my kwartet smyczkowy i fortepian, na którym zagrał Adam Sztaba - jak zwykle pięknie...
¬ródło: strona oficjalna


26.09.2006 - Pozdrowienia ze studia!
Rozpoczęłam pracę nad now± piosenk± w Studio S-4. Szczegóły już niedługo. W studio znaleĽli się m.in. Leszek Kamiński, Jurek Runowski i Grzesiek Piwkowski. Pozdrawiam! Kasia
¬ródło: strona oficjalna


16.09.2006 - Impreza zamknięta
Wczoraj grałam dla lekarzy...
Ha ha! Niezła kiecka???
Był to koncert dla lekarzy, więc pojawiła się i siostra :)
A to niesamowity zamek, w którym nocowali¶my. Niezwykłe miejsce...
Okazało się, że to centrum terapii nerwic... myslę, że nie przypadkowo nas tam zaproszono... :)
Pozdrawiam!
¬ródło: strona oficjalna


12.09.2006 - Londyn!
Pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyjechali na niedzielny koncert w Londynie (było dużo WAS!!!!!).
Dziękuję za gor±ce przyjęcie i wspaniał± energię! Miło ogromnie było dla Was zagrać! Dziękujemy organizatorom, sponsorom i wszystkim, którzy przyczynili się do naszego występu. To będzie niezapomniany wieczór, czekamy na Wasze zdjęcia z koncertu!!!
Pozdrawiam, Kasia

¬ródło: strona oficjalna


29.07.2006 - Obrońcy uciskanych zwierz±t
Każdego dnia w siedzibie biura Straży dla Zwierz±t dzwoni telefon ze zgłoszeniem znęcania się nad zwierzęciem, jego porzuceniem, z informacj± o uwięzionych kotach w piwnicy, o psie potr±conym przez samochód lub bł±kaj±cym się po ulicach, o zaniedbanym koniu na posesji pod Warszaw± czy nawet zgłoszenie o odłowieniu kuny, która niszczy okoliczne domy, ale jeden w gospodarzy woli by j± złapać, niż jakby kto¶ miał j± ze zło¶ci zabić czy otruć...
Każdego dnia Strażnicy pracuj±cy obecnie jako inspektorzy społeczni (w ramach wolontariatu) wyjeżdżaj± w teren ratować poszkodowane zwierzęta. Nie ma znaczenia czy to pies, kot, sarna czy krowa. Każde zwierzę tak samo odczuwa lęk, zmęczenie, głód, ból i pragnienie. Żadnego nie można pozostawić samemu sobie. Dlatego też zespół Strażników nie patrzy czy to Warszawa, Legionowo, Błonie czy Grodzisk Mazowiecki - je¶li tylko zd±ży dojechać i może wysłać swój Patrol interwencja będzie zawsze podjęta - prędzej czy póĽniej (bo niestety samochód jest tylko jeden, a zgłoszeń bardzo dużo).
Ogromnie dziękuję wszystkim, którzy pracuj± w tej Straży za to, co robi±.
Oby na ¶wiecie było więcej takich ludzi! Kasia.
¬ródło: strona oficjalna


4.07.2006 - Po koncercie w Poniatowej...
Bardzo dziękuję za ciepłe przyjęcie! W galerii kilka zdjęć... Pozdrawiam! Kasia.
¬ródło: strona oficjalna


13.06.2006 - Impreza dla małej Oliwii
6 czerwca 2006 r. to była magiczna data, bowiem tego dnia, wraz z dwójk± znajomych, obchodziłam (nieco wcze¶niej) urodziny. Tradycyjnie już, zamiast prezentów, prosili¶my o pieni±dze na operację dla chorego dziecka.
Tym razem zbierali¶my dla Oliwii - 2,5 rocznej dziewczynki, która urodziła się z wad± rozwojow± gałek ocznych oraz z obustronnym rozszczepem wargi i podniebienia. Dziewczynce potrzebna jest m.in. rekonstrukcja brakuj±cej gałki ocznej w postaci protezy, nie tyle ze względu na walory estetyczne, ile przede wszystkim w celu zapobieżenia deformacjom czaszki. W¶ród naszych Go¶ci zebrali¶my 9 505 zł. Na urodzinach w zeszłym roku zebrali¶my ponad 7 tys. zł na protezy dla 9-letniego chłopca, który urodził się z niedorozwojem wszystkich kończyn. Dzieci te znajduj± się pod opiek± Fundacji Polsat.
Piszę o tym nie tylko dlatego, że to dobry pomysł na pomoc drugiemu człowiekowi, ale też chcę oficjalnie podziękować wszystkim, którzy okazali swoje dobre serce. Dzieki Wam te dzieci maj± szanse na normalne życie!
Fundacja Polsat gromadzi ¶rodki na ratowanie życia i zdrowia najbardziej potrzebuj±cych dzieci, finansuje operacje, leczenie i rehabilitację oraz pomaga placówkom zajmuj±cym się dziećmi specjalnej troski. Darowizny na ten cel można wpłacać na konto Fundacji - Invest Bank SA, 97 1680 1248 0000 3000 1041 3102.
Pozdrawiam!
K.K.
PS: W galerii zamie¶ciłam zdjęcia z imprezy, które wykonał Darek Kawka - dziękuję!

¬ródło: strona oficjalna


12.06.2006 - Koncert na Pradze
Dziękuję wszystkim za gor±ce przyjęcie podczas koncertu na warszawskiej Pradze. Mimo tego, że miałam L-4, zdecydowałam się zaryzykować i zagrać ten koncert. To był ciężki dzień dla mnie, potrzebowałam czyjego¶ wsparcia. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam, Kasia.
¬ródło: strona oficjalna


10.06.2006 - Koncert Depeche Mode na stadionie Legii!
Wczoraj odbył się warszawski koncert Depeche Mode na stadionie Legii!
Bylam, widziałam - mimo pogody i przeziebienia. Ci, co pukali się w głowe, że idę na koncert, a nie ogl±dać mecz do pubu uznali, że w sumie dobrze zrobilam...
Pozdrawiam!
Katarzyna
¬ródło: strona oficjalna


22.04.2006 - Jest rado¶ć!!!
Musimy się podzielić z Wami ogromn± rado¶ci±! W dniu dzisiejszym na ¶wiat przyszedł Kubu¶. Dzidziu¶ jest zdrowy, ma 2,55 kg i 52 cm wzrostu. Ogromnie gratulujemy dumnej mamusi (Ilonka!) i tatusiowi!
Kasia, Ola, Iza i Piotrek

¬ródło: strona oficjalna


14.04.2006 - Podziękowania i życzenia
Wszystkim, którzy brali udział we wszelkich aukcjach na mojej stronie, które miały na celu pomóc innym, bardzo serdecznie dziękuję. Dziekuję, że nie jeste¶cie obojętni i macie otwarte serca. Przy okazji chcę Wam życzyć udanych ¦wi±t!!!
Pozdrawiam!
Kasia

Żródło: strona oficjalna


16.03.2006 - Długo trzeba było czekać na tę chwilę!
Tuż przed samym koncertem Depeche Mode w katowickim Spodku tylko tej grupie udało się zrobić wspólne zdjęcie. Potem już tylko u¶cisk dłoni i życzenia udanego koncertu. To prawda, że w życiu piękne s± tylko chwile.
Pozdrawiam wszystkich!
K.K.

¬ródło: strona oficjalna


6.02.2006 - Queens of the Stone Age
Gor±co polecam Wam płytę "Lullabies to Paralyze" zespołu Queens of the Stone Age! Kawał ¶wietnej muzyki! Kasia.
¬ródło: strona oficjalna21.12.2005 - Wesołych ¶wi±t!!!
Tylko dla Was kolęda "Mizerna cicha" w moim wykonaniu...
na gitarze klasycznej gra Michał Grymuza, a na fortepianie Wojtek Olszak.
Wszystkim Wam życzę spokojnych ¦wi±t Bożego Narodzenia i Szczę¶liwego Nowego Roku 2006!!!
Aby ten następny rok przyniósł nam chwile wytchnienia, spokoju, chwile szczę¶cia i miło¶ci...
Tego życzę sobie i Wam. Kasia.

¬ródło: strona oficjalna18.12.2005 - A beautiful lie
Czy kłamstwo może być piękne? Tak!
Nasz kochany Jurek the guitarist! przywiózł mi z Toronto płytę, na któr± polowałam jaki¶ czas. Kapela nazywa się 30 Seconds to Mars. Polecam Wam ten kr±żek! Tytuł płyty to wła¶nie "A Beautiful Lie". Pamiętacie film "Requiem dla snu"? Wła¶nie Jared Leto jest wokalist± tego zespołu!
www.thirtysecondstomars.com

¬ródło: strona oficjalna11.12.2005 - Pain and suffering...
"Pain and suffering in various countries..."
Tak napisali na swojej stronie DM o swych koncertach, oczywi¶cie z przekazem...
A co ja mam powiedzieć dzisiaj stercz±c na Placu Zamkowym w Warszawie, ¶piewaj±c kolędy??? Oczywi¶cie, żeby było przyjemniej, padał deszcz, a scena nie miała zadaszenia! Je¶li kto¶ chce zobaczyć, jak się męczę, jestem tam jeszcze o 16. Ze względu na pogodę nie przewiduję ¶piewania na żywo. Pozdrawiam. Kasia.

¬ródło: strona oficjalna8.12.2005 - 25. rocznica ¶mierci Johna Lennona
Dzi¶ mija 25 lat od ¶mierci wspaniałego człowieka i muzyka - Johna Lennona. Byłam przy domu, w którym mieszkał. Obok w Central Parku Yoko Ono zapalała wła¶nie dwie ¶wieczki, ludzie ¶piewali jego piosenki... niesamowite... zapalmy dla niego ¶wieczkę. Peace.
¬ródło: strona oficjalna7.12.2005 - Depeche Mode
Już dzi¶ na Madison Square Garden o godz. 20:00 (czasu NY) wyst±pi DM!
Jestem bardzo szczę¶liwa, że udało się kupic bilety (dzieki Adam R.!!!). Marzyłam, żeby zobaczyć ich koncert własnie tutaj. My¶lę, że będzie to niesamowity wieczór. Pozdrawiam wszystkich. K.

¬ródło: strona oficjalna6.12.2005 - Woody Allen
Kochani! Dzisiaj byłam w NY.
Dzięki moim znajomym (Antonio, Steven, Larissa, Michal) udało mi się dostac do klubu, w którym w każdy poniedziałek gra Woody Allen. Przesyłam Wam zdjęcie z imprezy. Pozdrawiam z Manhattanu :)
Kasia Kowalska

¬ródło: strona oficjalna27.11.2005; 20:27 - Podziękowania
Witam
Chcialabym podziekowac wszystkim za zyczenia imieninowe ,bardzo milo z waszej strony!
Bardzo ale to bardzo dziekuje wszystkim ,ktorzy brali udzial w licytacji ,za wasze dobre serca .
Dzieki takim akcjom i waszej reakcji niektorzy znow wierza w ludzi ,wspolnie pomoglismy bardzo p.Irenie i jej podopiecznym z Azylu w Konstancinie i mimo ,ze to kropla w morzu to mysle ,ze warto!!!
Pozdrawiam wszystkich.
k.k.

¬ródło: forum strony oficjalnej2.11.2005 - Dziękuję
"(...) lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten ¶wiat nie zginie nigdy dzięki nim (...)" ¶piewał Czesław Niemen, a dzi¶ te słowa przypomniały mi się, kiedy usłyszałam o zakończonej licytacji. Nie umiem Wam słowami wyrazić jak bardzo dziekuję za to jakie macie wielkie serca. Wasza hojno¶ć pomoże przetrwać wielu małym istotom, jeszcze raz dziekuję! Jak wiecie przygarnęłam maleństwo jedno do siebie :) Kasia.
¬ródlo: strona oficjalna17.10.2005 - Premiera Depeche Mode
Dzi¶ ma swoj± premierę najnowsza płyta DEPECHE MODE, któr± pobiegłam kupić (dowód na zdjęciu), czekalam na ni± około 4 lata. Zaraz będę jej słuchać, miło jest na jesień zakopać się w li¶ciach i słuchaj±c dobrej muzyki przeczekać te okropn± pogodę. Trzymajcie się ciepło!
Kasia

¬ródło: strona oficjalna16.06.2005; 21:16 - Depeche Mode
Nie ukrywam .ze jako jedna z nielicznych dowiedzialam sie duzo wczesniej o koncercie w Spodku ,teraz kiedy informacja jest juz oficjalnie potwierdzona po konferencji prasowej chcial;am podzielic sie radoscia ze Depeche Mode bedzie w Polsce !!!14 Marca 2006!!!
Dodam ,ze bilety (Te najdrozsze ) sa juz sprzedane co zapowiada wspaniala frekwencje.
.Nie wiem jak wy ale ja tam bede !!!!
Pozdrawiam .
Kasia

¬ródło: forum strony oficjalnej15.06.2005 - Dziękuję
Z całego serca dziękuję tym, dzięki którym zdobyłam t± Superjedynkę. Jestem bardzo szcze¶liwa i było mi ogromnie przyjemnie odbierać nagrodę z r±k tak wybitnego, pełnego charyzmy i humoru muzyka, jakim jest Pan Waldemar Malicki. Dziękuję Wam baaardzo!
Kasia

¬ródło: strona oficjalna.14.06.2005; 15:47 - Podziękowania
Wszystkim dziekuje za pamiec i tyle wspanialych zyczen z okazji moich urodzin.
Jesli choc troche sie z nich spelni to bede szczesliwa osoba ,pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje.
Kasia

¬ródło: forum strony oficjalnej.9.04.2005 - Podziękowania
Pewnie zauważyli¶cie ten ogrom pracy na stronie...
Dzisiaj chciałabym podziękować za zaangażownie i serce włożone w to, żeby ta strona funkcjonowała i żyla. Ilona, Iza i Piotrek - to wasza zasługa, dziękuję Wam bardzo. Dzisiaj, kiedy obejrzałam kilka starych teledysków, łza zakręciła się w oku i nie dlatego, że byłam znaaaacznie szczuplejsza (może trochę też), ale że chce się Wam dłubać i pokazywać kawał mojego życia... Dziekuję Wam bardzo. Kasia

¬ródło: strona oficjalna.9.04.2005; 20:50 - Jak dawniej nie będzie
Kochani !!! Ostatnie dni przyniosly nam dramatyczne zmiany,bylismy uczestnikami czegos czego swiat jeszcze nie widzial,pojednania ,uniesienia ,wruszenia....Blagam niech to nie mija ,mysle ,ze wszyscy przezylismy strasznie odejscie Ojca Jana Pawla,poruszylo to nasze serca ale i nasze mysli ,wszyscy zastanawiamy sie co dalej?Nie umiem wyrazic tego co czuje w sposob piekny i wzniosly ale chce zebyscie wiedzieli ,ze padlam na kolana ,otworzylam oczy i placzac uswiadomilam sobie tyle rzeczy ,tyle prawd ...CZy bede w stanie wprowadzic je w swoje zycie nie wiem ale bede sie starac wy tez starajcie sie byc lepszymi ,tolerancyjnymi ,dobrymi ....Niech patrzac na nas z gory bedzie z nas dumny....ze dalismy rade ...
Lacze sie z wszystkimi w modlitwie .
Moze Nawrocona....

¬ródło: forum strony oficjalnej.2.04.2005; 22:57 - Módlmy się
Modlmy sie za Jana Pawla !!!
tak dawno nie czulam takiego bolu ,tak dawno,ze nie wiem co powiedziec .Zapalmy swieczke w oknie ....

¬ródło: forum strony oficjalnej.1.04.2005; 17:41 - Łzy w oczach
Kochani lzy cisna sie same do oczu ,wszyscy w napieciu czekamy na kazda informacje o stanie Papieza .Modlmy sie za Niego ,jest Wielki!!
Czasami kiedy Ktos odchodzi uswiadamiamy sobie ile dla nas znaczy...

¬ródło: forum strony oficjalnej.22.03.2005; 22:24 - Życzenia
Zycze wam spokojnych i pogodnych Swiat Wielkanocnych ,mokrego smingusa ,obyscie ten czas spedzili radosnie z rodzina ....
Pozdrawiam was serdecznie .
Kasia

¬ródło: forum strony oficjalnej.8.03.2005; 23:18 - Dzięki!
Dziekuje wszystkim ,ktorzy przyszli na koncert w Poznaniu
pozdrawiam
K.K.
¬ródło: forum strony oficjalnej.16.02.2005 - Pozdrowienia z Włoch!
Pozdrawiam wszystkich z położonej we Włoszech, przecudnej miejscowo¶ci Paganella, gdzie spędzamy ferie razem z Ol±. W galerii możecie zobaczyć kilka nowych zdjęć!
Kasia Kowalska

¬ródło: strona oficjalna

6.02.2005; 21:42 - Dzięki
Dziekuje wszystkim,ktorzy przybyli na koncert w Krakowie ...i wytrwali do konca ...:)
pozdrawiam
K.K.

¬ródło: forum strony oficjalnej.3.02.2005; 7:03 - Pozdrowienia od wampira
siedze juz tak kolejna noc od 3,4 rano i nie spie,taka jest kara za podrozowanie po Stanach...w dzien ledwo zyje bo odsypiac nie ma kiedy.Swoja droga jestem dumna ze przezylam podroz samolotem(pozdrowienia dla Jima Beama:) .Mam nadzieje.ze niedlugo zamieszcze kilka fotek z wyjazdu.
W piatek strasze w Krakowie kto ma chec zapraszam ,pozdrawiam wszystkich.k.

¬ródło: forum strony oficjalnej.24.01.2005; 6:39 - Pozdrowienia
witam wszystkich baaaardzo serdecznie i sle pozdrowienia z garacego Los Angeles !!! wybralam sie tu z Wojtkiem Pilichowskim na targi muzyczne Namm Show 2005 ,gdzie Pilich m.in. gral na stoisku firmy Ashdowna.wlasnie ochrzanil mnie kolega ,ze o nim nie wspomnialam to Mirek ,pozdrawiamy Mirka!
Nie bede ukrywac ,ze jest tu pieknie bo cieplo i nie pisze tego zeby was zezloscic.Mam nadzieje ze uda mi sie wyslac niedlugo pare zdjec,sciskam,Kasia.

¬ródło: forum strony oficjalnej.28.12.2004; 22:17 - Tragedia
Nie moge opisac tego co czuje ogladajac wiadomosci ,cnn pokazuje na bierzaco rozmiar tragedii w Azji .Serce peka kiedy patrzy sie na taka rozpacz ,nie mam slow ...
To straszne ,to niewyobrazalne ...
Nie chce sie rozpisywac bo to nie o to chodzi...
zreszta nie wiem juz chyba o co chodzi

¬ródło: forum strony oficjalnej.15.12.2004; 12:12 - To ja
Witam!!!! Czy juz czujecie swiateczna atmosfere ??ja jeszcze nie ....
Dlugo milczalam ale czasem lepiej milczec...
Pozdrawiam was serdecznie.K

¬ródło: forum strony oficjalnej.25.10.2004; 9:59 - Zapomniałam
Oczywiscie zapomnialam podziekowac za wszystkie prezenty od was ,w szczegolnosci Kindze za pewna ksiazke od ktorej trudno sie oderwac tyle tam madrosci...dziekuje
"Co swiadczy o potedze milosci?To ,ze nie mozna jej nakazac."

¬ródło: forum strony oficjalnej.22.10.2004; 17:47 - Dziękuję
Pragne Wam serdecznie podziekowac za przybycie na koncert !!!!Dzieki wam przezylam ten wieczor !
Fatalna akustyka powodowala straszliwy halas ,mam nadzieje ,ze nie bola was glowy:)mam rowniez nadzieje,ze wszyscy dotarli do domow bezpiecznie.
Teraz pracuje nad premierowa piosenka ,ktora ukaze sie na skladance i nie tylko...
Trzymajcie kciuki ,pozdrawiam.
Kasia

¬ródło: forum strony oficjalnej.4.10.2004; 19:53 - Czy mnie jeszcze pamiętasz
Korzystajac z uprzejmosci Wojtka Olszaka pisze do was po meeega dlugiej przerwie!!!
Nie chce was zanudzac opowiesciami o moim remoncie i zwiazanym z tym brakiem dostepu do sieci....
Mam nadzieje ,ze wybaczycie mi :)))
Jak zauwazyliscie strona zajal sie Swider ,pozdrawiamy Swidra!! malymi kroczkami bedziemy pracowac nad jej uzupelnieniem .
Przy okazji pozdrawiam rzeszowska publicznosc za cieple przyjecie!!!
Mam nadzieje ,ze uda nam sie informowac o wszelkich bierzacych sprawach.Pozdrawiam Was serdecznie
k.k.

¬ródło: forum strony oficjalnej.1.08.2004; 9:11 - Zapalę ¶wieczkę w oknie
Zapale swieczke w oknie w ten skromny sposob chce oddac hold wszystkim ,ktorzy walczyli w Powstaniu Warszawskim !
P.s. wstyd mi ze mieszkam w warszawskim super bloku gdzie administrator zapomina o wywieszeniu flagi !
Pozdrawiam i zarazem informuje,ze moja strona bedzie na jakis czas zamknieta .

¬ródło: forum strony oficjalnej.28.07.2004 - List
Dzień dobry
Po dłuższej przerwie, jak zwykle pełna w±tpliwo¶ci oddaję w Wasze ręce piosenkę nieco inn± niż, jak s±dzę, wszyscy ode mnie oczekiwali. Boję się oczywi¶cie, że na fali obowi±zuj±cej mody uznacie j± za mało nowoczesn± ale równie mocno wierzę, że pomy¶licie o niej: "to jest po prostu ładna piosenka".
A ja nie¶miało przyznam, że taka wła¶nie jest...
Bo przecież ,,wszystkim nam brakuje szczę¶cia a masz to na co godzisz się..." i o tym w niej napisałam.
Od teraz to już jest Wasza piosenka.
Pozdrawiam serdecznie.
KASIA KOWALSKA
¬ródło: list do fanclubów.14.06.2004; 9:44 - Dziękuję!!!!!!
Kochani dziekuje z calego serca za wszystkie zyczenia i pamiec !!!
Tych urodzin nie swietowalam hucznie ,wypilam podrobionego szampana :( ,pan w sklepie zapewnial mnie ze jest prawdziwy !i zastanawialam sie co mam zrobic z jednym prezentem ,ktory przyjechal o polnocy w moje urodziny ...
postaram sie wam pokazac zdjecia jeszcze dzisiaj .
Wam jeszcze raz serdecznie dziekuje za wszystko.
Kobieta po 30-tce....

¬ródło: forum strony oficjalnej.8.06.2004; 3:01 - Podziękowania
Witam wszystkich serdecznie!!!
Jak widzicie nie moge spac ,to ciekawe ,ze mozna byc tak zmeczonym a jednoczesnie miec problemy ze spaniem.
Ale do rzeczy chcialam wam podziekowac za gorace przyjecie podczas ostatnich dwoch koncertow!Za wasza energie ,ktora kobiecie w moim wieku jest niezbedna:)))za to ,ze co roku przypominacie mi o moich urodzinach ,jeszcze raz dziekuje!!!
Lunatyk.

¬ródło: forum strony oficjalnej.23.04.2004; 22:38 - O rany...
przed chwila napisalam watek i skasowalam ,extra!!!
Dzisiaj zadzwonila do mnie Magda Femme i zaprosila na swoj poniedzialkowy koncert , mila dziewczyna ,pewnie pojde .
Czytalam cos o kotach ...dowiedzialam sie ostatnio ze Dorota (kotka) nie zyje ....to byl beznadziejny dzien ...mam nadzieje ,ze kociaki znajda dom !!!
wrocilam ze studia jestem zmeczona i pije czerwone wino m.in. za wasze zdrowie .
kobieta po 30 dziestce.(almost)

¬ródło: forum strony oficjalnej.12.04.2004; 18:48 - Co się dzieje??
Co sie dzieje???Zapomnialam wam napisac zyczenia na Swieta,wybaczcie albo nie wybaczajcie ....
pracuje i pracuje ,wiecie ,ze za bardzo nie lubie o sobie opowiadac .Przejrzalam pare watkow na forum ,moze warto sie zainteresowac pomoca Sylwii w sprawie wywozu koni (kiedys juz zbieralismy wasze glosy),sluchajcie wiem,ze wszystkim nie da sie pomoc ale postarajmy sie ,ja z calego serca zachecam i sama wezme w tym udzial.
Zapalmy mala swieczke dzis wieczorem dla Jacka Kaczmarskiego niech Bog ma go w swojej opiece .
k.k.

¬ródło: forum strony oficjalnej.23.03.2004; 10:43 - Pojawiam się i znikam
Witam!!!!
Bardzo dziekuje za wszystkie maile z zapytaniami o nowa plyte .Tak to prawda przygotowujemy material ,jestesmy juz blizej niz dalej .
tak po cichu powiem ze planujemu ja wydac we wrzesniu ...ale ta decyzja jeszcze moze ulec zmianie .
pozdrawiam wszystkich (fajnie ,ze juz wiosna).
Niby nozka ,Kasia.

¬ródło: forum strony oficjalnej.23.02.2004; 17:56 - Dajcie spokój
Witam!!!!
Teraz sie nie wykrece ,ze mam duzo zajec i biegam po miescie ,juz wiecie o mojej nodze ,czytalam ,ze nawet zdjecia gdzies pokazali ,dajcie spokoj jak dobrze napisal Pat ,kolan nie mam tak twardych jak charakteru i tyle ....Wsciekam sie strasznie bo jest to dla mnie utrudnienie,koledzy z zespolu juz mnie nazywaja ,,niby nozka'' zabawne...
Z rzeczy nowych to troche przytylam (mniej sie ruszam) i nadrabiam zaleglosci w ksiazkach.Moze macie jakies ksiazki godne uwagi ,napiszcie?!
Pozdrawiam wszystkich .Nibynozka

¬ródło: forum strony oficjalnej.24.01.2004; 22:08 - Wrażenia...
ze smutkiem po kilku drinkach razem z Grymkiem zalujemy ze nie wygrali Sistars i Rozynek....
¬ródło: forum strony oficjalnej.23.12.2003; 17:04 - Życzenia dla Was
Swieta juz tuz tuz ....W tym roku zrobilam bigos,sledzia a pierogi kupilam a wy???
Ale zostawmy te przechwalanki .
Kochani Wszystkim Wam zycze z calego serca duzo ciepla ,spokoju i milosci w Swieta i wspanialej zabawy w Nowy Rok!!!!Niech sie spelnia wasze pragnienia !!!!
Wszystkim bardzo dziekuje za zyczenia ,kartki itp.Pozdrawiam Was serdecznie .Kasia

¬ródło: forum strony oficjalnej.27.11.2003; 19:50 - Lublin
Witam!!!
Goraco bylo na wczorajszym koncercie .....
bardzo dziekuje za tak cieple przyjecie dodaliscie mi sil naprawde,dzieki za sto lat ,sa takie koncerty ,ktore sie pamieta ....
ten zapamietam.
pozdrawiam wszystkich.kasia

¬ródło: forum strony oficjalnej.26.11.2003; 6:44 - Podziękowania
Wszystkim ,ktorzy pamietali o mojej skromnej osobie w dniu imienim ,serdecznie dziekuje.
Pozdrawiam was goraco.Katarzyna K.

¬ródło: forum strony oficjalnej.9.11.2003; 14:14 - Koncert
o koncercie moglabym pisac dlugo ...
Mysle ,ze byl to jeden z najlepszych koncertow jakie widzialam ,tak pelen energii .Bylam tak szczesliwa widzac publicznosc ,ktora znala piosenki i ich slowa ,ktora reagowala tak wspaniale ne kazdy utwor.to co sie wydarzylo kiedy ludzie uslyszeli utwory Depeche mode moge spokojnie nazwac ekstaza!!!!
Wspanialy zespol.utwory brzmiace rockowo ,Dave ,ktory gral na harmonijce i i spiewal znakomicie !!!!
Ten koncert moglby trwac dlugo ,ludzie byli tak glodni tej muzyki az milo popatrzec.
Wyobrazcie sobie mnie usmiechnieta przez 1.30 min,wydaje sie nierealne??a jednak to sa wlasnie takie momenty dla ,ktorych warto zyc....
a teraz po prostu
Enjoy the silence.
Pozdrawiam.Kasia

¬ródło: forum strony oficjalnej.9.11.2003; 14:05 - Chwile szczę¶cia
Dzien 7 listopad na dlugo zapadnie mi w pamieci i nie dla tego ,ze zwiedzalam kopalnie soli w Wieliczce(choc przyznam,ze robi duze wrazenie) ale dlatego ,ze mialam okazje stanac twarza w twarz z moim idolem!
Nie musze wam opowiadac jak bardzo bylam zdenerwowana tego dnia ,nie wiadomo bylo czy spotkanie odbedzie sie po czy przed koncertem ,czy bedzie mozna zrobic kilka zdjec ,wreczyc mu prezent.....spotanie odbylo sie tuz po 18 ok 10 sob czekalo w napieciu m.in.moja corka.Przed samym wejsciem Dave'a manager poinformowal nas co wolno a co nie ...
-ostroznie z pytaniami artysta oszczedza glos
-raczej nie probowac uscisnac jego dloni ,bo wtedy musialby odlozyc dlugopis (podpisywal swoim)
-jedno wspolne zdjecie
zapytalam czy moge dac mu upominek ,manager zgodzil sie....
I On wszedl ,wszyscy zamarli,nastala cisza ,wszystko trwalo kilka minut ,dostalam autograf ,dalam prezent i zrobilam wspolne zdjecie ,stalam obok niego i zapytalam czy moge polozyc reke na jego biodrze he said yes...on zrobil to samo nie pytajac mnie ....

¬ródło: forum strony oficjalnej.22.10.2003; 20:06 - A propos czteronogów
Witam!!!
Zamiescilam kilka zdjec moich pupili (jak widzicie nie sa wyjatkowej urody :))))Ale za to kochane !!!
Burza to suczka,ktora znalezlismy z chlopakami z zespolu wracajac z koncertu .Byla noc ,przerazajaca burza ,chcielismy ja przeczekac na stacji benzynowej ,suczka wskoczyla do mojego samochodu ,byla przemoczona i wystraszona,facet obslugujacy stacje powiedzial,ze ktos ja wyrzucil z samochodu kilka dni temu....
Takich historii jest wiele ,na szczescie w tym wypadku pies trafil na nas i ma sie dobrze u mojej mamy.
Jesien ,zima to takie okresy kiedy mysle o tym jak ciezko jest przetrwac wielu zwierzakom...
dlatego uczulam was i prosze jesli mozecie pomoc to pomagajcie czworonogom i pamietajcie o nich!!!
Kasia

¬ródło: forum strony oficjalnej.13.10.2003; 16:54 - To był koniec
Witam wszystkich!!!
Sezon koncertowy-plenerowy uwazam za zamkniety,z tej okazji jeszcze raz duuuuze podziekowania dla tych ,ktorym starczylo sil,zeby stac marznac i ogladac koncert w Pile!!!jak i dla innych ,ktorzy przyjezdzali na pozostale !
Dzieki .pozdrawiam.Kasia

¬ródło: forum strony oficjalnej.9.10.2003; 12:05 - Jesienna deprecha
kto sie przyzna ?Kogo juz dopadla jesienna deprecha ?Oj mnie tak ,co roku to samo,niechec do wszystkiego ,ciagle przeziebienia jak nie gardlo to co innego....
Ita pogoda za oknem.....
Konczymy sezon koncertowy juz w sobote zagramy ostatni raz na zewnatrz to bedzie Pila!
Wszystkim tym,ktorzy przyjezdzali na koncerty chcialam baaaardzo podziekowac!!!!
Jak sie domyslacie powoli zabieramy sie do pracy nad nowym materialem .Jeszcze duzo pracy przed nami.Trzymajcie kciuki.Pozdrawiam wszystkich i przepraszam za dlugie milczenie.Kasia

¬ródło: forum strony oficjalnej.20.06.2003; 21:37 - A aaa zapomniałam...
chcialam sie wam pochwalic moim srodowym spotkaniem z Mik'em Pattonem !!!Byl on gosciem grupy Naked City ,ktora miala swoj koncert w ramach festiwalu Warsaw Summer Jazz Days w Warszawie.To bylo duze przezycie dla mnie ,obdarowalam go polska wodka i moja ostatnia plyta i rysunkiem od Oli...Zdjecia zamieszcze wkrotce....
¬ródło: forum strony oficjalnej.20.06.2003; 21:31 - SpóĽnione
Witam!!!
Wiem,ze podpadlam nie pokazujac sie na forum....wybaczcie....
Chcialam podziekowac osobiscie za wszystkie serdeczne zyczenia z okazji moich ....tych urodzin,naprawde to bardzo mile ,ze tyle osob pamietalo.Dziekuje wam bardzo.Pozwolcie,ze teraz jako juz niewatpliwie dorosla kobieta zrobie sobie drinka i wypije wasze zdrowie!!!!!!!
salud!!!!!

¬ródło: forum strony oficjalnej.19.04.2003; 20:03 - ¦więta
Kochani zycze wam zdrowych i pogodnych Swiat Wielkanocnych i mokrego smingusa!!!
K.K.

¬ródło: forum strony oficjalnej.17.02.2003; 23:30 - Hola!!!
Witam Wszystkich serdecznie!!!
Wiem ,ze sie wkurzycie ale tu na Dominikanie strasznie cieplo(jak ja to lubie).To byl dobry pomysl zeby tu przyleciec ,odpoczywam troche i pracuje troche .Zwiedzilismy kilka fajnych miejsc szukajac plenerow do teledysku ,wstawalismy o 5 rano jechalismy lub plynelismy w dane miejsce i naprawde widoki byly rewelacyjne!!!niestety to raczej biedny kraj i mialam okazje popatrzec w jakich warunkach zyja ludzie (nie mowiac o zwierzetach),wyleczylo to mnie z moich problemow,uwierzcie my nie mamy problemow!!!Za 2 dni ostatnie ujecia i koniec ,szczerze ,chcialabym jeszcze tu zostac ....Ale musze wracac....
Przywioze upominek stad i zrobimy jakis konkurs ,co wy na to?
jeszcze raz wszystkich pozdrawiam!!!
Kasia
Adios!

¬ródło: forum strony oficjalnej.24.01.2003; 22:08 - Dzięki
Dziekuje wszystkim za rozmowe ze mna. To bylo mile. Obietnicami jest pieklo wubrukowane ale naprawde bede sie starala bywac czesciej na czacie. Piszcie na forum. Ja albo Piotr czytamy wszystko. Nie zawsze sie udaje odpowiedziec ale wiem o wszystkim.
Jak tylko uda sie dostac zapis tego czata postaram sie odpowiedziec na pytania, na ktore nie zdazylam odpowiedziec. To bylo niemozliwe przy tylu pytajacych(fajnych).
Goraco pozdrawiam
Kasia.

¬ródło: forum strony oficjalnej.18.12.2002; 18:01 - Życzenia...
Kochani z okazji zblizajacych sie Swiat Bozego Narodzenia chcialabym zyczyc wam wszystkiego co najlepsze... i oby te swieta pozostaly w naszej pamieci jako mile spedzony czas .
Pozdrawiam was wszystkich bardzo serdecznie i obiecuje odezwac sie jeszcze przed Nowym Rokiem.
Kasia

¬ródło: forum strony oficjalnej.9.10.2002 - Witam na mojej stronie
Wiem, że długo to trwało - ale w końcu mogę powiedzieć to, co chciałam powiedzieć już dawno:
Witam Was w moim nowym serwisie. Mam nadzieję, że nowe strony spełni± Wasze oczekiwania.
Przez ostatnie kilka miesięcy w moim życiu wiele się wydarzyło. Zamknęłam pewien rozdział i znalazłam ... Antidotum. Skończyłam pracę nad now± płyt± i postaram się po¶więcić Wam więcej czasu np. przez Internet, który coraz bardziej mnie fascynuje. To nie oznacza zaniechania bezpo¶rednich kontaktów. Mam nadzieję, że już niedługo uda się zorganizować takie nasze wspólne spotkanie. Oczywi¶cie pozostaj± jeszcze koncerty, na które już dzi¶ Was zapraszam.
Pozdrawiam
Kasia Kowalska.

¬ródło: oficjalna strona Kasi Kowalskiej.


BIOGRAFIA

KALENDARIUM

OD KASI

O KASI

NAGRODY

EUROWIZJA 1996

NOCNE GRAFFITI

FANCLUBY


Chcesz być na bież±co informowany o nowo¶ciach na stronie? Zapisz się!

all rights reserved.
designed by Gabra 2010